Vi ste ovdje
Bruce Springsteen i samospoznaja

"Čudna je stvar samospoznaja – oni koji je najmanje imaju, vjeruju da sebe poznaju jako dobro". Ovu izjavu pripisuju rok autoru i megazvijezdi Bruceu Springsteenu, a dobro ilustrira kako se samospoznaja kao pojam slabo razumije. Kako coachevi pristupaju ovom problemu, pročitajte na stranicama časopisa Lider, u novoj kolumni Renate Takač Pejnović, voditeljice programa Biti coach.
Program Biti coach ove godine upisuje sedmu generaciju polaznika, a počinje 17. veljače. S programom i voditeljima možete se upoznati na uvodnoj radionici koja će se održati 8.2.2017. od 17:30, u Klubu književnika u Zagrebu.
Podsjećamo da se i ove godine dodjeljuju tri stipendije za program Biti coach, u iznosima 50%, 30% i 20% cijene programa. Detalje pronađite na stranicama Lidera.
Za dodatne informacije o programu 'Biti Coach' posjetite stranice:
ili se javite u Cognitu na tel. 01 6558 440 ili putem e-pošte.



Komentari